BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie ką mes čia? :)

Atėjo gi mat laikai, kai net nebėra apie ką į savo blogą rašyt. Matyt to ir reikėjo tikėtis, pasikinkant du darbus ir nuo ryto iki vakaro beturint laisvo laiko kažką įdomaus nuveikti. Net gitara vis dar su nutrūkusia styga - niekaip neatrandu laiko ją nunešt ir pataisyt, nors noras groti dar neišblėso. Fotoapratas irgi beveik nenaudojamas, net ir tuo atveju, kad jį beveik visada nešiojuosi su savimi.
Mano dienotvarkė beveik nekintanti:

 • Keliuosi apie 7 val. ir kada pavyksta nubėgu į pirmąjį darbą. Paprastai nepusryčiauju, tai sutaupo nemažai laiko rytais.
 • Darbe paskaitau naujienas Internete, pasidarau kakavos ir pradedu judint susikaupusius darbus.
 • 11:30 grįžtu į namus papietaut ir išgerti puodelį kavos. Gerai, kol draugė niekur nedirba ir man viską paruošia - ateis diena kai tai baigsis :)
 • Apie pirmą grįžtu į darbą. Žinau, mano pietūs užtrunka gal kiek ilgiau, nei oficialiai galima, bet turėdamas galvoje, kad vienaip ar kitaip nėra tiek darbo, jog būtų užpildytos visos 8 valandos, leidžiu sau kiek ilgiau papietauti.
 • Likusias 3,5 valandos dirbu arba ką nors veikiu.
 • Apie 16:30 išeinu į kitą darbą ir jame būnu apie penktą.
 • Čia pajuntu, ką reiškia dirbti ir taip iki 21-22.00 valandos.
 • Namo grįžtu per 20 minučių. Suvalgau vakarienę, pasikalbam su drauge ir apie 23-24 valandą einu miegot. Taip pat pastebėjau, kad padidėjo miego poreikis iki bent 8 valandų, kad dieną jausčiausi žvalus, taigi miegoti stengiuosi eiti kuo ankščiau.

Su sąlyga, kad patinka vaikščioti, galiu pasidžiaugt, kad visur spėju pėsčias ir taip per dieną nueinu mažiausiai 12 km. Puikus būdas prasiblaškyt ;)
Nesitikėjau vieno, kad antrasis darbas apskritai pakels mano produktyvumą profesinėje srityje, kuris, po 1,5 metų darbo valstybinėje įstaigoje, buvo jau gerokai prislobęs. Gerai tai, kad su naujuoju darbu jau spėjau įgyti nemažai naudingų žinių, kurios man pravers ateityje. Negerai tai, kad nebėra laiko fotografuoti ar šiaip kur nors vakare nubėgti. Bet tam jau buvau morališkai pasiruošęs - ilgalaikiai tikslai svarbiau.

Dienos patarlė:
„Kuo giliau po mėšlą kapstaisi - tuo labiau jis smirda.“

Rodyk draugams

Komentarai (2)

 1. mariukas:

  įdomiai. kitaip. aš taip veikiausiai nesugebėčiau…

  p.s. stygą gali pats prisisukt ;)

 2. ragutis:

  Na tą pačią stygą prisisukt vargiai begalima, mat ilgio nebeužteks, o naujos stygos ieškot laiko nelabai turiu :)

Rašyti komentarą