BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Būna dienų, kad sekasi…

Fe, stotelėje vakar buvau 16.19 ir autobusas turėjo atvykti tik 16.21, tad kaip čia nutiko, kad jis nuvažiavo greičiau, nei aš iki jo atskubėjau? Štai kaip viena praleista minutė gali sukurti papildomų rūpesčių… Šiek tiek supanikavau, kad nespėsiu į oficialiai pirmą darbo dieną antrame darbe, juk taip jau atsitiko ir prieš porą metų, kai pirmąją dieną per neapdairumą pavėlavau gal šešias valandas, ir prieš pusantrų dabartiniame darbe, kai mistinėmis aplinkybėmis nenusistačiau žadintuvo ir pavėlavau apie 15 minučių.
Iš kart iškilo dilema: ar laukti kito autobuso už 16 minučių ir į darbą vėluoti 10 minučių, ar skubėti iki automobilio, esančio už 20 min. kelio pėsčiomis ir tikėtis, kad vakariniai Ukmergės g. kamščiai man nesukliudys darbe būti laiku.
Paisirinkau pastarąjį variantą ir 16:39 jau sėdėjau automobilyje šalia Europos. Paties nuostabai iki BIG'o sugebėjau nuskuosti per 12 minučių ir net nereikėjo ieškoti vietos automobiliui pastatyti, taigi galiu pasidžiaugti, kad tai pirmas kartas per dvejus metus, kai į darbą nevėluoju pačia pirmąją dieną!
Nors šiaip tai esu pakankamai punktualus…
Visgi visas vakaras buvo lėtokas ir būdavo tarpsnių, kai kokį pusvalandį neišlenda nė vienas užsakymas. Tuščias dykinėjimas kažkaip erzina. Nors apie pusę devinių užsakymai pasipylė kaip iš gausybės rago, gal 9 vienas po kito, tad teko gerokai pasiraitoti rankoves, norint viską suspėti.
Tokiomis akimirkomis erzina visokios arbatos ir kokteiliai, užimantys daugiausiai laiko paruošti.
Šiek tiek nusivyliau, kad šiuo metu man prikirpta vos 20 valandų, arba 3 vakarai, per savaitę. Visgi pusė etato. Nuo lapkričio pažadėjo padidinti, bet „proto ribose“. Bus matyti.
Šiąnakt kažkaip vėl nenusistačiau žadintuvo, bet biologinis laikrodis nenuvylė ir mane pakėlė 6:48, vos trimis minutėmis vėliau, nei paprastai keliuosi. Nors kėliausi tai apysunkiai.

Dienos patarlė:
„Geriau sunkiai dirbti, negu lengvai elgetauti.“

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. Hablicelis:

  Žinai, aš tau pasakysiu, kad geriau pilvas nuo alaus nei kupra nuo darbo.

 2. ragutis:

  Pirma darbas - paskui pramogos ;)

 3. Hablicelis:

  Tai prioritetų klausimas. Man pirmoje vietoje - asmeninis gerbūvis.

 4. ragutis:

  Suprantama. Kaip tik dėl asmeninio gerbūvio ateityje ir nusprendžiau kibti į visą šitą smagumą ;)

 5. Hablicelis:

  Na taip. Su dar vienu Catch 22. Mes ne tritonai - galūnės mums neatauga, t.y. žmogus, tai toks įrengimas, kuris turi ribotą galiojimo laiką, o remontas paprastai - brangus ir ne visada galimas.

 6. ragutis:

  Tą pats puikiai žinau. Šiaip mano abu darbai nėra tokie, kurie verstų mane tiek pervargi, kad jau kenktų sveikatai. Pirmajame programuoju, taigi 8 valandas praleidžiu ant krėslo, kitas - stovėjimas už baro, kas apčiuopiamesnio fizinio nuovargio taip pat nesukelia. Ne plytas gi 14 valandų nešioti ;)

Rašyti komentarą