BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Štilis

Va ir prikaitino. Šiąnakt teko prabusti apie 4 val. ryto nuo nemenko lietaus, nepertraukiamų žaibų bei griaudimo ir vėjo varstomų balkono durų. Kažkaip nesmagu.

Šiandien jau patapo sutvarkyti beveik visi reikalai dėl buto, ta proga dar parodyti savo naujo būsto atsivedžiau ir gimdytojus. Nuo praėjusio karto jau nemažai padaryta ir dalinė apdaila jau beveik ir yra, o butas kažkaip net didesnis pasirodė, nei tada. Patinka. Prieš porą savaičių dar prigriebiau ir garažą, visgi Vilniuje gan reikalingas daiktas ir nebūtinai tik automobiliui. Kad ir dviračiams ar šiaip užvertimui visokiu šlamštu :)

Šįvakar su brungioja lėksim į Uteną ir turbūt kokį ežeriuką prigriebsim, jeigu oras labai nepages. Kažkaip vis labiau pasiilgstu to krašto.

O sekmadienį grįžimas ir Lietuvoje turbūt pasimatysim tik po 3 savaičių, mat po poros laukia Praha. Tai gero visiems savaitgalio tada.

Rodyk draugams

Vasarai besibaigiant

Sakau, išsiprašysiu 2 dienas padirbėt iš namų ir ta proga ankščiau grįšiu į Lietuvą. Tai spėkit, ar darbas gerai einasi tvyrant 31C temperatūrai, kai Taline esi įpratęs prie max 20C? O besibaigiant vasarai dar kažkaip ir gaila pinigėlių padoriam vėjeliui.

Kitavertus, savaitgalio prognozės tai jau kažkiek liūdina.

Truputį nebesuprantu, kas su mano laiku darosi. Laisvas laikas arba praleidžiamas prie savo darbų, arba kas nors išsitempia į miestą, arba važiuoju į Lietuvą, o ten jau laikas praleidžiamas su giminėm, artimaisiais ir apskritai vasaros privalumų išnaudojimu. Dėl šitos priežasties blogas pamirštas, archyve dulkes renka pora šimtų publikuotinų, bet nesutvarkytų, nuotraukų, dviratis stovi rūsyje ir dėl šios priežasties pilvas įgauna vis apvalainiškesnę vidą. Kažkaip tikiuosi, kad tai tik laikinos vasariškos problemos.

Dar, va, noriu šiek tiek pasipiktint. Nors ir šiaip negerai pagalvojus apie tarpbaltinę kelionę man prieš akis visuomet stovėdavo eismas apie Rygą ir tas jų kaimas Saulkrasčiai ir kitos gyvenvietės, tai nauji kilometriniai kamščiai Rygos apvažiavime dėl tvarkomo užtvankos kelio jau beveik verčia atsisakyti įvairių Baltijos vienybės senitmentu (čia, suprantama, perkeltine prasme). Išaugusios kelionės laiko sąnaudos - 30 min. / 1 val. (priklausomai nuo paros meto), darbų pabaiga - 2007.11.11. Kas blogiausia, kad tvarkoma tik nedidelė dalis šitos, ko gero, blogiausios Via Baltica atkarpos ir ateityje dar galima tikėtis didesnių baubų. Greitu laiku matyt reikės pradėt dažniau naudotis akcijomis ir skraidyt.

Na bet tokią iškilią dieną negerai burbėt, visgi prieš 20 metų įvyko pirmasis antitarybinis mitingas, o prieš 18 net ir pačiam teko garbė sudalyvauti Baltijos kelyje. Ta proga galime prisiminti vieną sentimentus keliantį įrašą.

Rodyk draugams

Teo mūsų, kuris esi Lietuvoje

Ne, nu irgi. Nueini į teo.lt, susirandi fizinių klientų aptarnavimo kontaktus, kur dar paminėta, kad iš užsienio skambinti tokiu ir tokiu numeriu. Kitame laido gale pasigirsta grubiai laužyta anglų kalba įrašyta žinutė dėl to, kad šis pokalbis bus įrašytas ir po to maždaug 5 minutes klausai įvairių Mocarto ir kitų klasikų kūrybos. Taigi, po 6 minučių laukimo pagaliau pasigirsta žmogaus balsas, kuriam gali išsakyti savo rūpesčius.

Vertėtų pastebėti, kad skambinant iš Lietuvos tokiu laiku reaguojama pakankamai operatyviai, o kai skambučiai iš užsienio dar visai ir pakainuoja, tai tos 6 minutės pavirsta ne kuo kitu, o išraiškingų epitetų rinkimu Teo paslaugoms apibūdinti.

Teo smirda.

Rodyk draugams

Vasardienis prie jūros

Neblogo savaitgalio būta. Kartu su kone 2/3 iš 300 Talino Skype kolegų išsiruošiau į Varemurru stovyklą prie jūros, viename iš vakarinių Estijos užkampių, apie 150km nuo Talino. Nors dar penktadinio ryte bevažiuojant danguje niaukstėsi debesys, popietę jau buvo galima be problemų mėgautis saule ir vasariška šiluma.

O vakare jau buvo. Galima įsivaizduot 200 galvų vakarėlį su nemokamais gėrimais, milijonu kaljanų, diskoteka paplūdimyje, gyvu roko koncertu, pirtimi, karšto vandens kubilais ir bendrai tinkama nuotaika. Beje, teiginys, kad estės į bendrą pirtį ar kubilą eina nuogos nėra tik iš piršto laužtas. Galėtų ir mūsų merginos ne tokios drovios būt ;)

Šeštadienį dauguma išsivažinėjo namo, tai vakaras buvo daugiau ar mažiau praleistas besikaitinant kubile ir klausant techno. Na dar pasidarėm lauko kino teatrą ir žiūrėjom taip išgirtą estų komediją Malev. Reto lėkštumo humoras, visgi, nors visi estai žvengė po kiekvieno epizodo. Gal vertimas kaltas.

Šiandien ryte dar nutariau nevažiuoti tiesiai į Taliną, o prasukti pro pakrantę ir aplankyti vieną iš pajūrio miestų Happsalu. Nors kaip tokį savaitgalį žmonių daug nebūta, visgi faino senamiesčio ten esama.

Šią savaitę dar gal kada nuotraukų mestelsiu. Labanakt.

Rodyk draugams

Estų vairavimo ypatumai

Pastebėkit, kaip šie automobiliai kerta sankryžą jau užsidegus geltonam ir net raudonam šviesoforų signalams ir tai yra absoliučiai visuotinis reiškinys.

Rodyk draugams