BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kokia sunki yra abstinencija

Kažkaip jau nesmagu buvo pasidarę, kad kokiai pusei metų kofeinas paėmė asmeninį varomosios jėgos monopolį, tai paskutinį darboviečių pasikeitimo laikotarpį nusprendžiau išnaudoti šitos priklausomybės atsikratymui.

Per pirmą parą, ko gero, pirmą kartą pajutau, kas yra tikras abstinencijos sindromas ir kaip kofeino trūkumas pasireiškia fiziškai. Visą dieną nežmonškai skaudėjo galvą, o tada dar kaip tik iš Vilniaus reikėjo važiuoti į Uteną. Tie 100km buvo kaip niekada ilgi, mieguisti ir sunkūs, ir tai nepaisant to, kad važiuojama buvo vidury dienos ir tąnakt kaip tik gerai išsimiegojau. Grįžęs į Uteną kaip mat keletai valandų smigau į lovą.

Tokie mieguistumai, galvos skausmai, nedarbingumas ir šiaip “nepatogumas” tęsėsi apie savaitę. Antroji savaitė buvo ramesnė, bet bendrai kokias tris pirmas savaites dažnai skaudėjo galvą ir darbingumas buvo ženkliai kritęs. Gyvenimą dar “gadino” naujajame biure stovintis kavos aparatas, kuris pagaminęs puoduką kavos kaip mat padvelkia nepakartojamu ir labai viliojančiu aromatu, kuris man kažkodėl dažniausiai sukelia galvos skausmą. Visgi džiaugiuosi, kad kol kas nebuvo kilusi pagunda juo pasinaudoti.

Taigi, prabėgo keturios savaitės ir lūkesčiai daugiau ar mažiau pasiteisino: ryte nebe taip sunku atsikelti, abstinencijos simptomai dingsta, o darbingumas grįžo į ankstesnias vėžes. Taip ir toliau.

O vakar vakare artėjantys debesys ir besileidžianti saulė padarė kažkokį nerealų apšvietimo efektą ir viskas už lango buvo taip sodriai rausva. Nors tikrovėje spalvos buvo gerokai sodresnės, apačioje esanti nuotrauka daugiau ar mažiau tai pavaizduoja (beje, tas ruoželis viduryje yra vaivorykštė).

Rodyk draugams

Rašyti komentarą