BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Neikit, vaikai, į BMS'ą (paburbėjimai)

Baigia jau man kantrybė trūkt. Šiek tiek prieš naujuosius pradėjo nebedirbti mano nešiojamo kompiuterio motininė plokštė, tad daug nelaukęs nuvežiau į BMS garantinį aptarnavimą. Jau tada spaudė keletas projektų, taigi vieno darbo įrankio netektis reiškė vėlavimus ir šiaip didelius nepatogumus, bet pagalvojau, kad savaitę ar dvi pakentėsiu.
Nė velnio, kompiuterio neatgaunu iki po šiai dienai ir nelabai turiu vilties, kad atgausiu per artimiausias porą savaičių. Priežastys? Kiek skambinu, tiek man kartoja, kad laukia naujos motininės iš tiekėjų. Klausiu, kur tie tiekėjai gyvena – nežino, bet greičiausiai ne Lietuvoje (čia nesikeikiant).
Jau svarstau, ar nevertėtų įsigyti naujo kompiuterio, nes projektai niekur nedingo ir be nuosavo kompiuterio jų įgyvendinimas labai sulėtėja. Visgi tai reikštų nemenkos pinigų sumos išmetimą į balą, nes du kompiuteriai man vargiai reikalingi.
Primena atvejį prieš kokius metus, kai pradėjo gesti to paties kompiuterio maitinimo laidas ir užtruko dvi savaites jį pakeisti nauju. Turint galvoje, kad be jo iš kompiuterio menka nauda, tai man kainavo papildomus 150 Lt naujo maitinimo laido įsigijimui. Šiuo atveju tai jau kainuotų papildomus tūkstančius.

Dar šiek tiek ne į temą įmesiu žiemos vaizdelį, kurį šitą šeštadienį prigavau ilsėdamasis Utenoje. (Spausti padidinti – veikia tik mano blogo puslapyje.)
<a href=”javascript: pavlang('http://foto.miestai.net/inkelti/20070210/DSC_8993m.JPG');”><img src=”http://foto.miestai.net/inkelti/20070212/DSC_8993mm.JPG”></a>

Rodyk draugams

Komentarai (7)

 1. mariukas | http://blogas.lt/mariukas:

  šiaip dėl garantinio tai tu pasikalbėk su inspekcija.lt ir pasvarstyk dėl galimybės parašyti kelis popieriukus į bms su noru arba atgauti pinigus arba gauti kitą tokį naują daiktą nelaukiant garantinio remonto (vartotojų teisės numato tokią galimybę) - sakykim, praėjus 2 savaičių ar kokiam kitokiam protingam terminui…

 2. ragutis:

  Dėkui už patarimą, reikės šita galimybe pasidomėti :)

 3. Vilkošius:

  projektai ir visa reikalinga info kur? HDD argi ne taip? kodėl nesikreipus į kokį labiau mąstantį ir valdžios turintį BMS atstovą, kad kol jie laukia tos motininės plokštės (ar whatever ko) tau išduotų laikinai kitokį adekvatų įrenginį(šiuo atveju nešiojamas pc) su tavo HDD. Visose kitose įmonėse ši taktika nuostabiai veikia, negaliu suprast kodėl to nepritaikius BMS? Jei jie atsisako parašyk oficialią pretenziją ir išsireikalauk parašo ant jos (galima išsiųsti reg. paštu - bus laikoma, kad jie ją gavo) vėliau jiem gresia visos tavo išlaidos dėl nepabaigtų projektų beigi moralinės žalos :) jei netiki - paklausk bet kurio teisininko :)

 4. ragutis:

  Na ne, projektai tupi mano flešiuke ir darbiniame kompe, taigi tiesioginės žalos jie man nedaro ir dėl to abejoju, kad man pavyktų ką nors iš jų išpešti. Dėl laikino aparato išdavimo klausiau dar atiduodamas, bet atsakė, kad tokios galimybės jie nesuteikia. Visgi mėginsiu skambintis ir kažką judint, mažu pagelbės.

 5. jaudrius:

  su šia problema susiduria žmonės visame pasaulyje ir čia nėra kažkuom su bms labai išskirtinis bajeris. sprendimas paprastas - perkami kokybiški produktai (ibm/lenovo, apple) + perkama atitinkama papildoma garantija, uztikrinanti produkto taisyma darbo vietoje arba keitima taisymo laikotarpiu.

 6. ragutis:

  jaudriui> Na variantas gal ir tvarkoje, bet kiek papildomai už tai sumokėsi?

  Su šiuo klausimu ką tik pasiskambinau į nemaisto produktų inspekciją, ten sako, kad reikia raštu kreiptis į BMS\'ą dėl patiriamų nepatogumų ir t.t. Jei jie neatlygins nuostolių – kreiptis atgal į inspekciją. Pirmiau dar gal pasikalbėsiu su BMS\'u, kai tik jie teiksis pakelti ragelį :)

  Redagavo ragutis 2007-02-12 14:19

 7. jaudrius:

  taigi - sumokesi tiek, kiek ta paslauga bus verta (savikaina + antkainis + tavo noras ja tureti). as, manau, mokeciau uz tai, bet lietuvoje niekas tokios paslaugos, isskyrus berods HP? na, aisku, dar yra ir stambieji pirkimai ir atskiri susitarimai.

  dabar pirkdamas kompa, tu perki ne tik ji fizini, bet ir tam tikra garantijos paslauga (kuria gauni ir kuria esi nepatenkintas).

Rašyti komentarą