BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pažanga

Ir štai galiu su jumis pasidžiaugti, kad nuo šiandien oficialiai tapau, deja kol kas dar, barmeno padėjėju. Ar tapsiu barmenu priklausys nuo to, kaip įsisavinsiu likusius dalykus, nors jų nebėra tiek jau ir daug.
Taigi pirmas dalykas - reikia galutiniai įgusti padaryti visus 9 siūlomus kokteilius (kol kas moku padaryti tik 2 iš paprastesnių), antras - įsisavinti tiekiamų gaminių užsakymo ypatumus ir trečias - kas dvi savaites padaryti sandėlio apskaitą. Visa tai įsisavinti tikiuosi per savaitę.
Visgi galiu pasigirti, kad mano pažanga yra labai nebloga - trečiąją bandomojo darbo dieną mano mokytoja barmenė galėjo džiaugtis laisvu laiku, mat su užsakymais sugebėjau susidoroti ir vienas. Dabar tik laukiu-nesulaukiu, kada galėsiu parodyti savo vadybinius sugebėjimus :)
Dar įdomumui galiu pateikt savo šiandienos planą:

 1. Keliuosi 6.45 ir 7.30 jau esu pirmame darbe.
 2. 16.10 baigiu pirmąjį darbą ir 16.21 sėdęs į 24-ą autobusą maunu iki kito darbo, kurį pradedu 17.00.
 3. Vėlai vakare grįžtu namo.

Pagaliau supratau, ką reiškia efektyvus laiko valdymas ;)

Dienos patarlė:
„Išmokyk, žmogau, akmenį plaukti.“

Rodyk draugams

Komentarai (5)

 1. vytauc:

  Kaip jau ir minėjau- geras barmenas per pamainą turi nusukti butelį :)

 2. ragutis:

  Na čia taip sugeba nebent pažengęs barmenas :D

 3. mariukas:

  gal kiek neatidžiai skaičiau tavo blogą, bet nesupratau, ką tu nori pasiekti dirbdamas 2 darbuose? nes pinigų leisti laiko nelabai turėsi ;) čia jau tokia tiesa visų darboholikų - dirba ne tam, kad užsidirbtų, o tam, kad dirbtų…o be to, tavo produktyvumas bent jau pirmajame darbe turėtų ženkliai kristi, imho.

  o gal turi kokią nerealią svajonę? ;))

  upd. blogai skaičiau, atsiprašau ;) pirmas įnašas svarbus. mano klausimai beveik atpuola tada ;)

  Redagavo mariukas 2006-10-23 16:10

 4. Hablicelis:

  Buvo etapas, kai sėdėdavau, žiūrėdavau į monitorių ir galvodavau (~11:XX), greičiau namo. Šis bei tas pasikeitė. Padidėjo pajamos, gavau automobilį, dabar sėdžiu, žiūriu į monitorių ir galvoju (~18:XX) - greičiau namo…

  Darbas žmogų puošia, o ką daryti tokiems, kaip aš, kurie jau gimė gražūs?

  Tikslas labai kilnus. Maniškis irgi toks pat, bet mastymas apie dar vieną darbą sukelia raumenų spazmus ir nevaldomo pykčio priepuolius. Gal dėl to, kad jau 26 mėn. be atostogų? Visai smagu beveik - žiūrėti, kiek ištempsiu.

  Sėkmės.

 5. ragutis:

  Visiškai sutinku dėl laisvo laiko ir ankščiau iš darbo grįžimo malonumo, bet turimas tikslas ir neišblėsęs entuziazmas nusveria savon pusėn.

Rašyti komentarą