BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Savaitgaliui artėjant

Štai jau penktadienis, užbaigiantis dar vieną darbo savaitės ciklą. Per paskutines 7 dienas buvo veikta pakankamai nemažai, tad nuoboduliu skųstis neteko, nors gera savijauta – kartais.
Šeštadienį Utenoje pažymėjome draugės sutiktuves iš Anglijos. Vakarėlis, po teisybei, nebuvo labai vykęs: bendravimas buvo pavienis, per daug dėmesio skirta stipriesiems alkoholiniams gėrimams, o dėl mudviejų su drauge nesutarimų pats nebelabai radau jėgų ką nors judinti ir skatinti bendrą vakarėlio dvasią. Tiesa, susipykome dėl visiško nesusipratimo, arba, kitaip tariant, nepasikalbėjimo, kas vos nesibaigė visišku santykių nutraukimu. Visgi sekmadienį ir pirmadienį atvirai pasikalbėjome bei viską išsiaiškinome.
Antradienį nulėkėva pasisėdėti į „Belmontą“, bet vargiai pavyko surasti laisvą vietelę, mat vyko kažkoks tarptautinis seminaras, dauguma restoranų buvo užsakyti. „Belmontą“ iškeitėva į „Čili kaimą“, kur praleidome laiką iki filmo „Namas prie ežero“. Kažkodėl tikėjausi, kad tai bus siaubo, bet pataikėme ant romantinės dramos su mistiniais elementais. Nenusivyliau, visai patiko. Trečiadienį pasėdėjova ant Taurakalnio, daug ir atvirai šnekėjome apie mudu.
Vakar su buvusiais draugės bendradarbiais pasėdėjome Jazze, vakarą pratesėme Brode. Buvo nuobodoka, kadangi dauguma buvo pavargę, apsiblausę, ir šiaip visi su nuotaika. Išgėrėme kavos, šiek tiek pasišokome ir neužtrukę patraukėme į namus. Visgi šįryt keltis į darbą buvo vis tiek sunkoka :)
Šįvakar vėl trauksime į Uteną, kadangi rytoj vyks nemaža miesto šventė 745-osioms pirmojo miesto paminėjimo metinėms. Tokios šventės yra geros tuo, kad tuo pačiu metu iš kitų miestų grįžta seni pažįstami, buvę bendraklasiai ir t.t., tad tikiuosi, kad pavyks bent kelis sutikti ir pasikalbėti. Gaila tiek, kad dieną turbūt nepavyks praleisti su drauge, mat greičiausiai išvyksta į kaimą ir galės prisijungti tik vakarui. Beje, šios šventės proga ketinu parengti fotostraipsnį apie šventę ir šiaip apie besivystančią Uteną, kurį galbūt įmesiu ir čia.

Dienos patarlė:
Kokią tešlą sumaišysi – tokią duoną iškepsi.

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. vytauc:

    Tai kokia dabar bendrai situacija, brol?

  2. ragutis:

    Dabar geriausia, kokia buvo per paskutines 2 savaites ;) Nors dar nueiti laukia nemenkas kelias.

    Redagavo ragutis 2006-10-02 08:53

Rašyti komentarą