BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sunkus tas kofemano gyvenimas

Visą gyvenimą buvau nusiteikęs prieš bet kokią fizinę priklausomybę tokiems dalykams kaip cigaretės, kava, alkoholis ir kiti smagumynai. Tiesa, nuo vaikystės mano mėgstamiausias gėrimas buvo Coca-Cola ir turbūt tik 11-oje ar 12-oje klasėje perskaitęs sudėtį radau, jog jos sudėtyje yra kofeino. Taip atradau savo protarpinės nemigos priežastį, bet kartu ir supratimą, kad kartais tiesiog fiziškai traukia nueiti į parduotuvę ir nusipirkti bambalį rudojo džiaugsmo. Be to, didesnis pirkti apsimokiau.

Prie kavos pripratau prieš porą metų, bedirbdamas kavos bare, visgi išėjęs iš darbo protarpiais jos atsisakydavau ir prisimindavau tik per egzaminų sesijas ar kitais atvejais, kai reikėdavo skubiai padaryti kokį nors darbą. Klaidingai maniau, kad tai padeda, kai prieš porą savaičių eilinį kartą atsisakiau kavos ir Coca-Colos bei mano darbingumas atliekant tam tikras užduotis kaip mat išaugo, be to nebepriklausė, ar aš esu užsitonizavęs, ar ne. Visgi teko kokią savaitę pakentėti žemą spaudimą ir skaudančią galvą, kai galų gale nebeliko jokio kavos poreikio.

Tačiau vakar nei iš šio, nei iš to sugalvojau išgerti puodelį kavos ir greičiausiai dėl to šiandien darbo dieną vėl praleidau su skaudančia galva. Ech… reikės mesti ilgesniam laikui, tad palinkėkite man stiprybės :)

Dienos patarlė:
Vakare - lakštingala, ryte - lavonas.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą