BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vasarai besibaigiant

Sakau, išsiprašysiu 2 dienas padirbėt iš namų ir ta proga ankščiau grįšiu į Lietuvą. Tai spėkit, ar darbas gerai einasi tvyrant 31C temperatūrai, kai Taline esi įpratęs prie max 20C? O besibaigiant vasarai dar kažkaip ir gaila pinigėlių padoriam vėjeliui.

Kitavertus, savaitgalio prognozės tai jau kažkiek liūdina.

Truputį nebesuprantu, kas su mano laiku darosi. Laisvas laikas arba praleidžiamas prie savo darbų, arba kas nors išsitempia į miestą, arba važiuoju į Lietuvą, o ten jau laikas praleidžiamas su giminėm, artimaisiais ir apskritai vasaros privalumų išnaudojimu. Dėl šitos priežasties blogas pamirštas, archyve dulkes renka pora šimtų publikuotinų, bet nesutvarkytų, nuotraukų, dviratis stovi rūsyje ir dėl šios priežasties pilvas įgauna vis apvalainiškesnę vidą. Kažkaip tikiuosi, kad tai tik laikinos vasariškos problemos.

Dar, va, noriu šiek tiek pasipiktint. Nors ir šiaip negerai pagalvojus apie tarpbaltinę kelionę man prieš akis visuomet stovėdavo eismas apie Rygą ir tas jų kaimas Saulkrasčiai ir kitos gyvenvietės, tai nauji kilometriniai kamščiai Rygos apvažiavime dėl tvarkomo užtvankos kelio jau beveik verčia atsisakyti įvairių Baltijos vienybės senitmentu (čia, suprantama, perkeltine prasme). Išaugusios kelionės laiko sąnaudos - 30 min. / 1 val. (priklausomai nuo paros meto), darbų pabaiga - 2007.11.11. Kas blogiausia, kad tvarkoma tik nedidelė dalis šitos, ko gero, blogiausios Via Baltica atkarpos ir ateityje dar galima tikėtis didesnių baubų. Greitu laiku matyt reikės pradėt dažniau naudotis akcijomis ir skraidyt.

Na bet tokią iškilią dieną negerai burbėt, visgi prieš 20 metų įvyko pirmasis antitarybinis mitingas, o prieš 18 net ir pačiam teko garbė sudalyvauti Baltijos kelyje. Ta proga galime prisiminti vieną sentimentus keliantį įrašą.

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. vytauc:

  Bičiuli, o kiek tau kainuoja mašina važinėt? Gal apsimoka ją palikt Lietuvoj, o į Estiją skraidyt? Aišku reikia iš anksto susiplanuot ir bilietus nusipirkt, bet vat pvz Vėlinėms tau ten atgal suskraidyt kainuotų 424 lt su visais mokesčiais.

 2. ragutis:

  Šiaip būtent šitiems važinėjimams įsistačiau dujų įrangą, tai į vieną pusę gal apie 80-90 Lt išeina, nors dar galutinai sureguliavus įpurškimą ir iki 70 Lt įmanoma pritempt. Dėl skraidymo, tai airBaltic'as dažnai akcijas daro ir yra įmanoma už 100–130 Lt į vieną pusę gaut. Visgi čia iškyla dvi problemos: 1) Reikia planuot tolokai į priekį; 2) tiek Lietuvoje, tiek Estijoje automobilis irgi labai praverčia (Taline gyvenu toli nuo centro, o Lietuvoje važinėju tarp Vilniaus ir Utenos).

  Redagavo ragutis 2007-08-23 22:34

 3. :D:

  mantai mantai…

 4. ragutis:

  Toks mano vardas, o ką? :)

Rašyti komentarą