BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vėl apie gitarą

Nenustodamas galvoti apie šitą stebuklingą instrumentą, vakar užbėgau į „Tamstos“ klubą apsižiūrėti už kiek ir kokį daiktą būtų galima įsigyti. Visas gitarų skyrius buvo pilnas besidominčiųjų, nors dirbo tik vienas konsultantas. Šiaip ne taip priėjęs prie manęs ir keiksnodamas neva pasikeitusią mėnulio fazę, padėjo nusižiūrėti vieną daikčiuką už 450 Lt. Artimiausiu metu tikiuosi ją įsigyti, nors nemanau, kad mano kaimynai šia mano mintimi būtų labai susižavėję :)
Šiek tiek pasidomėjau literatūra ir knygynuose pamėginsiu paieškoti Stasio Daugirdo „Šiuolaikinės gitaros pradžiamokslio“.
Šiek tiek gąsdina atsiliepimai, kad pramokti groti gitara reikia mažiausiai kelių mėnesių, tačiau aš tam morališkai pasiruošęs ir turiu tikslą išmokti brązdinti ir turėti bent jau kažkokį minimalų repertuarą iki kitos vasaros. Laiko ir noro dar per akis, nors baisu, kad neesant sklandžiai mokymosi eigai tas noras neišblėstų.

Dienos patarlė:
„Ką darai – daryk gerai, ir iki galo“

Rodyk draugams

Komentarai (10)

 1. mariukas:

  o kokią planuoji imti? klasikinę?

 2. vytauc:

  Heh, gerai, kad nesi mano kaimynas- su siaubu atsimenu kaip mano brolis mokėsi groti birbyne, o gyvenom mes viename kambary :)

  Na bet sėkmės- ką išmoksi, ant kupros nenešiosi (nors gitarą, tai teks tampytis) :D

 3. ragutis:

  mariukui> Be abejo klasikinę ;)

  vytauc> Visgi birbynė gal kiek labiau erzinantis instrumentas :D Dėkui ;)

  Redagavo ragutis 2006-10-04 10:27

 4. Anonymous:

  na klasikinės gitaros skambėsys toks duslokas, skirtingai nei akustinės (ten garsas „skardus“), todėl kaimynai gali būti ramūs ;) nebent labai smarkiai trankysi per stygas, bet tada jos gali trūkti ;)

 5. mariukas:

  vėl blogas išfutbolino su savo timeoutu ;( ten mano komentaras

 6. ragutis:

  Ech, tiesą sakant mane šiek tiek suvėlei. Prieš tai nelabai supratau skirtumo tarp akustinės ir klasikinės ir dėl to matyt reikės daugiau pasidomėti :)

  Redagavo ragutis 2006-10-04 11:02

 7. mariukas:

  trumpai: klasikinė - su sintetinėmis stygomis

  čia daugiau: http://www.castguitars.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=31

 8. ragutis:

  Supratau. Išeina, kad esu nusižiūrėjęs akustinę ;)

 9. Lantan:

  Del kaimynu nesijaudink - as groju pas save bute, ir kaimynai nieko. O siaip patarciau pirkti klasikine. Klasikine turi nailonines stygas, o akustine - metalines

 10. Silvija:

  Aš ir dar nesu visiškai tam pasiruošusi, bet manau gitaros pamokos viską pakeis ir pagaliau galėsiu džiuginti savo namiškius grojimu. :)

Rašyti komentarą