BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vodka bez pyva – dengi na veter (+ nuotraukos)

Kaip ir žadėjau, vakar išlėkiau dviračiu. Eilinį kartą pralėkiau pusę miesto, iš viso 25km, tai kurį laiką buvo maloniai apėmęs pagreitėjusios apytakos pojūtis.

Vakar dar truputį netikėtai su keletu draugų išlėkėm į miestą pabujoti. O visgi nenuostabu, kad su vietomis penktadienio vakare mieste yra sudėtingoka ir dar tokį maloniai šiltą vakarą. Šiaip ne taip suradom niūroką kampą „Pilies menėje“, kur buvo išgerta po keletą bokalų neblogo vietinio „Pilies“ alaus. Vakaras buvo pratęstas ant Barbakano su „Starka“ ir per klaidą nupirktu Švyturio „stipriausiu“ (etiketė kaip tai per daug maskuojanti). Alaus tai gal ir neblogo būta, bet faktas, kad po tų „Pilies“ bokalų ir „Starkos“ gerų ryto perspektyvų jau nebenusimatė. Bet sunkiausia jau praeityje :) Ir dar vakar kažkaip liežuvis negerai atsirišo, kad dabar prieš kai kuriuos žmones truputį nepatogiai jaučiuosi.

O žinot, apie penktą grįžtant namo pavyko užtikti net dvi homoseksualiai nusiteikusių mergaičių poreles! Matyt jau pamažu ir į visuomenę einama, nors paskutinis laikas parodė, kad tolerancijos mums dar labai trūksta.

Ir neseniai pastebėjau, kad mano nešiojamasis turi rimtoką trūkumą: po įjungimo praėjus kažkuriam laikui pradeda kaisti „tapšnoklis“ (tas valdymo laukelis), tai šiek tiek nemalonumas pirštams.

Dar pridėsiu keletą pastaruoju metu darytų nuotraukų.

Ozo gatvė

Tarybinės skulptūros ant Žaliojo tilto

Besidrabstantis jaunimas Kudirkos aikštėje

Pavojus mūsų merginoms!

Vilniaus dangoskyra nuo Taurakalnio

Eismas Šeimyniškių gatvėje

Toks vaizdas būna alų užgeriant „Starka“ ir atvirkščiai. Jei kas nepažino – tai Bokšto gatvės perspektyva nuo Barbakano

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. jaudrius:

    kazkaip nebesistengi su fotkem. nekas gaunas :)

  2. ragutis:

    Gali būt, kažkaip nebeskiriu tiek laiko fotografavimui :) Nors šitos tai tik šiaip tarp kitko, jomis nesistengiau kažko išgaut :)

Rašyti komentarą