BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mindauginės ir Talino naktinis gyvenimas

Negeroja. Prieš gerą savaitę su dviem Skype lietuviais Mindauginių proga suplanavom padaryti lietuvišką vakarėlį su cepelinais, šaltibarščiais, lietuvišku alumi, muzika ir atributika. Tam tikslui iš Lietuvos partempiau 36 butelius įvairaus lietuviško alaus, tarką ir Audimo marškinėlius “Lietuva” (dar padvejojau, ar jie verti tų 90 Lt, bet ko nepadarysi dėl patriotizmo). Ir žodžiu, viskas buvo tvarkoj, kol darbe kai kas nesugalvojo, kad kai kuriuos leidimus galima paleisti ankščiau ir, ta proga, mano kolegos iškrito visam savaitgaliui, ko pasekoje vakarėlis liko be vietos ir žlugo :(

Na ir ką gi, dabar mano butas užverstas alumi, tai jei kas norėtų prisidėti jį panaudoti, maloniai kviečiame apsilankyti Taline :)

Kad jau neįvyko planuotas vakarėlis, vakar su savo svečiais iš Vilniaus patraukėm į centrą su tikslu apžiūrėti Talino naktinio gyvenimo ypatumų. Apšilome jaukiame kinų-tajų restoranėlyje šalia jūros. Maistas neprastas, alus gan nebrangus (6 Lt), nors kai kurie aptarnavimo aspektai sukėlė abejonių. Pavyzdžiui, padavėja vos pralemeno kitomis kalbomis nei estų, penkiolika minučių prieš patiekalų pateikimą visiems keturiems atnešė lėkštes ir įrankius (nors valgėme tik trise), o patiekalai atnešti jau naujose lėkštėse, ko pasekoje ant stalo beveik nebeliko vietos pasidėti alui ir niekas nepasivargino to sutvarkyti. To dar betrūko, kad vienas patiekalas atneštas “ne visai toks”, koks turėjo būti. Smagu, nieko čia ir nepridursi :)

Apie 11 val. jau buvome pačiame Talino centre. Nepaisant gyvos muzikos barų grojamos muzikos, senamiestis buvo pakankamai ramus, žmonių gerokai mažiau, nei tuo pačiu metu Vilniaus širdyje, o alus visur nesąmoningai brangus (9-11 Lt už bokalą ir tai daug kur plastmasiniuose induose). Trumpam apsistojome vienoje pusiau-skylėje, pavadintoje ”Depeche mode” baru, kur barmenės susiraukę, alus įtartinai prėskesnis, nei analogiškas kitose vietose ir išeilės grojami įvairaus amžiaus “Depeche mode” gabalai. Fe. Likusią vakaro dalį paskyrėm pasivaikščiojimui po senamiestį ir apie 2 val. nakties buvome namie.

Taigi, penktadieninis “pasikultūrinimas”, bet kokiu atveju, išėjo ne visai sėkmingas.

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Anonymous:

    Pabuvai dviejose kabakuose ir šnai galutinės išvados :)

  2. ragutis:

    Kad jokių bendrinių išvadų dar lyg ir nepadariau :)

Rašyti komentarą