BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Peripetijos ir tiek

Va, šį savaitgalį buvo vėl aplankyta taip pasiilga gimtinė. Nors paprastai išlekiu ketvirtadienio nevėlyvą vakare, šįkart buvo terminas ir pavyko ištrūkti tik penktadienį apie septintą valandą, o važiuoti naktį yra menkokas malonumas.

Kelionė neapsiėjo be nuotykių. Šįkart važiavau tiesiai į Uteną, tai nuo Panevėžio teko rinktis nelabai pažįstamą kelią pro Kupiškį, kur visgi su nuorodomis yra pakankamai didelė problema ir nuo maršruto pasisekė nuklysti net du kartus. Paskutinis nuklydimas baigėsi tuo, kad pasirinkęs negerą kelią supratau tik priartėjęs prie Rokiškio ir galiausiai tai man kainavo papildomus 100km ir vairavimą visokio plauko šunkeliais antrą valandą nakties. Susinervijau. Gerai pamenu, kad ant išsiskyrimo Šepetoje viena rodyklė rodė į Rokiškį, kita į Anykščius (nors Utena nuo ten yra važiuoti tiesiai ir vos 40km). Na ir tada kažkaip susirodė logiškiau sukti į Rokiškį. Tai va.

Nors koks Liutauras dabar mane galėtų išvadinti kvailiu, galiu pasidžiaugt, kad pagaliau pradėjau judinti reikalus su nuosavu plotu Vilniuje ir neperseniausiai užsirezervavau 62 kv. butuką šiame „Veikmės” kvartale Šiaurės miestelyje. Dabar tik bankas ko tai lėtokai juda – matyt atostogų metas.

Pripažinsiu, kad kainos tai pakankamai kandžiojasi - dabar prašoma kone po 7000 Lt/kv. m. (kai prieš keletą metų net prabangūs apartamentai tiek nekainavo). Visgi kad ir kokios būtų optimistinės vartotojiškos prognozės, kainų kritimui artimiausiu ar tolimesniu metu, bent mano požiūriu, priežasčių nėra.

O šiandien biure kažkoks savaitgalis, dirbančių gal vos 20%, nors tiesiogninių priežaščių tam lyg ir nėra. Gal dėl to, kad karšta (23C - seniai jau Taline tokios aukštos temperatūros būta), o gal dėl to, kad antra diena nėra vandens ir dėl to nepatiekiami pietūs. Visgi tai turi vieną didelį privalumą - kavos aparatas stovi be darbo ir neskleidžia to maloniojo aromato, nuo kurio man dažnai galvą skauda.

 

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. vytauc:

  Šaunuolis- namai pragarai, nu toliau pats žinai ;)

 2. awx:

  o, jėga! sveikyju dėl busto. mumi su mergaite irgi nesenai įsigyjom, nes lygtiai taip pat nesimato kainų kritimo priežasčių, ypač Klaipėdoje, kur jau beveik Vilniaus kainos. o dabar labai smagu viską ten patiems derinti ir pirktis bezdeluškes bei baldus :))

 3. ragutis:

  Teko girdėt apie Klaipėdos kainas ir tai pakankamai stebina, bet kartu ir rodo neblogą ekonominę situaciją. Taipogi sveikinimai įsigijus būstą ;)

  vytauc> dėkui :)

Rašyti komentarą