BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tik tarp kitko

Na būna, kad imi ir pameti automobilio raktelius, bet kitas dalykas yra, kai pasidarai antrus, įsėdi į automobilį ir su ketinimu nuo karščio ir tvankumo pasislėpti kokioje nors paežerėje bandai vesti variklį… o variklis tyli, net nei viena būsenos lemputė nemirkčioja… Va taip ir būna kai kelioms dienoms palieki automobilį su įjungtais žibintais, kai saka, - nuo žioplumo vaistų nėra. Bet visgi gerai, kad atsiranda gerų ir net nepažįstamų žmonių, kurie pasirūpina, kad tai tau neatsieitų nė cento. Iš mano pusės visokeriopa pagarba tokiems.

Taigi taip prasidėjo paskutinė savaitė Lietuvoje ir nors kol kas dėl to 0 emocijų, su laiku situacija turėtų pasitaisyti. Gaila savo mergaitės, mat jai dėl to kažkaip baisiau nei man, visgi vis bandau raminti, kad dažnai grįžinėsiu ir šiaip būsiu geras ir ištikimas :)

Tėvai dar prikalbėjo prieš išvažiuojant bažnyčioje prieit sutvirtinimą, tai dabar į rankas tenka paimti ir tokį užmirštą daiktą kaip maldaknygė. Nesu aš doras ir uolus kataliktas, nors dėl to labai ir nesigraužiu :)

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. wadoo:

  Kur iškeliauji?

 2. ragutis:

  Visai netoli, į Taliną ;)

 3. wadoo:

  Dirbti? :)

 4. ragutis:

  O taip ;) Skype'as pasikvietė pas juos padirbėti :)

 5. wenceremos:

  kaip reik nusodint akuma,kad nieks neuzsidegtu….

 6. tomonzo:

  matai ,akip tėvai tavim rūpinasi;) o sakramentai gerai, vis dievo dovana;)

Rašyti komentarą