BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vasardienis prie jūros

Neblogo savaitgalio būta. Kartu su kone 2/3 iš 300 Talino Skype kolegų išsiruošiau į Varemurru stovyklą prie jūros, viename iš vakarinių Estijos užkampių, apie 150km nuo Talino. Nors dar penktadinio ryte bevažiuojant danguje niaukstėsi debesys, popietę jau buvo galima be problemų mėgautis saule ir vasariška šiluma.

O vakare jau buvo. Galima įsivaizduot 200 galvų vakarėlį su nemokamais gėrimais, milijonu kaljanų, diskoteka paplūdimyje, gyvu roko koncertu, pirtimi, karšto vandens kubilais ir bendrai tinkama nuotaika. Beje, teiginys, kad estės į bendrą pirtį ar kubilą eina nuogos nėra tik iš piršto laužtas. Galėtų ir mūsų merginos ne tokios drovios būt ;)

Šeštadienį dauguma išsivažinėjo namo, tai vakaras buvo daugiau ar mažiau praleistas besikaitinant kubile ir klausant techno. Na dar pasidarėm lauko kino teatrą ir žiūrėjom taip išgirtą estų komediją Malev. Reto lėkštumo humoras, visgi, nors visi estai žvengė po kiekvieno epizodo. Gal vertimas kaltas.

Šiandien ryte dar nutariau nevažiuoti tiesiai į Taliną, o prasukti pro pakrantę ir aplankyti vieną iš pajūrio miestų Happsalu. Nors kaip tokį savaitgalį žmonių daug nebūta, visgi faino senamiesčio ten esama.

Šią savaitę dar gal kada nuotraukų mestelsiu. Labanakt.

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. vytauc:

  Saugokis tų esčių… Tos nedoros mergos taip ir taikosi kaip naivų lietuvaitį suvystyt…

 2. ragutis:

  Nu jau kurgi :)

 3. Oni:

  Kad estai - gan paviršutiniški žmonės humoro klausimu, teko įsitikinti ir man. :)) Kartais net nepatogiai jaučiuosi, kad jiems juokinga, o mane - ne.

  O dėl lietuvaičių drovumo - juk lietuvaitės taikosi prie savo krašto vyrų. Sako, jiems paslaptis labiau patinka, nei viskas kaip ant delno. O dabar, mat, drovios. Pffff. :P

 4. ragutis:

  Čia pro kur į tai pažiūrėsi. Šiaip ėjimas į pirtį nuogiems nereiškia, kad su savo bendrapirtininkais(-ėmis) pradėsi rimtus santykius ar praleisi romantišką naktį. Tai tiesiog eilinis pasipirtinimas ir tiek.

  O kad lietuvaitėms trūksta drąsos, tai čia jokia paslaptis. Pirtyje esu pakankamai dažnas lankytojas, dėl to turėjau nemažai progų tuo įsitikinti :)

Rašyti komentarą